Лінійне рівняння з двома змінними це... варіанти відповідей х +у х +у = 5 х - у х +1 =

2хтерміново!15 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Утергалиев Бакдаулет.
X + y — не рівняння, а вираз
х + у = 5 — так, це лінійне рівняння з двома змінними
х - у = не рівняння, а вираз
х + 1 = 2х — це лінейне рівняння, але тількі з однією змінною
Відповідь: х + у = 5