Число 2є коренем рівняння х2- bx + 8 = 0. Знайдіть другий корінь і коефіцієнт b.


Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Игорь.

Ответ:

b=6; x2=4.

Объяснение:

спочатку підставимо розв'язок:

х=2

4-2b+8=0

2b=12

b=6

підставляємо b:

x²-6x+8=0

за теоремою вієта:

х1+х2=6

х1=2

х2=6-4

х2=4.

Отвечает Антонова Анастасия.

Ответ:

х2-bx+8=0

4-2b+8=0

-2b=0-4-8

-2b=-12

b=6