Знайти суму 6 перших членів геометричної прогресії у якої b1=32,q=3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кадыров Федор.

Ответ:

11648

Объяснение:

b1=32; q=3\\Sn=\frac{b1(q^{n}-1 )}{q-1}\\ S6=\frac{32*(3^{6}-1 )}{3-1}=11648