Чи є коренем рівняння x² = 5x - 6 число:a) 0; б) 2; в) 10; г) -1? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Полуянович Кирилл.

х²=5х-6

х²-5х+6=0

рівняння типа ax²+bx+c=0

D=b²-4ac=(-5)²-4×6×1=1

x=(-b±√D)/2a=(5±√1)/2=3  i  2

Відповідь: х=2  ⇒б

Отвечает Гришкова Мария.

Ответ:

Коренем рівняння є число 2

Объяснение:

рівняння має два дійсних коренів 2; 3.