Знайдіть суму п'яти перших членів геометричної прогресії -9;-3;-1...


Ответы на вопрос

Отвечает Грунковська Таня.

Ответ:

-3 19/34

Объяснение:

-3/-9=1/3

S=b1(q^n-1)/(q-1)

S=-9(1/3⁵-1)(-4)=9/4(1/3⁵-1)=(9/4)(-242/243)=-121/34=-3 19/34