100 БАЛЛОВ ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!! Сплав масою 5 кг із вмістом срібла 20% сплавили зі

сплавом масою хкг, що містить 80% срібла. Врезультаті отримали новий сплав із вмістом срібла 65%. Знайдіть х.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Иван.

1 сплав  +    2 сплав = 3 сплав  

20%               80%         65%

5 кг                 х кг         5+х кг

составим уравнение

\displaystyle 0.2*5+0.8*x=0.65*(5+x)\\\\1+0.8x=3.25+0.65x\\\\0.15x=2.5\\\\x=15

Ответ :15 кг