(Допоможіть будь ласка дуже потрібно!!!)У коробці лежать 6 зелених кульок і кілька синіх, скільки

синіх кульок у коробці, якщо ймовірність, того що навмання кулька виявиться зеленою, дорівнює 2/5

Ответы на вопрос

Отвечает Ягодка Виктория.

Пояснення:

Загальна кількість кульок у коробці дорівнює:

              6:\frac{2}{5} =6*\frac{5}{2}=\frac{30}{2}=15.\ \ \ \ \ \Rightarrow

                        15-6=9 (кульок).

Відповідь:  у коробці 9 синіх кульок.