У коробці лежать 9 синіх кульок а решта зелені скільки в коробці зелених кульок якщо ймовірність

того що вибрана на видання кулька виявиться зеленою дорівнює 4/7?​

Ответы на вопрос

Отвечает Избуллаева Диля.

Відповідь: 12

Пояснення: фото


Отвечает Овчинникова Алиса.

Ответ: 12.

Объяснение:

Ймовірність того, що вибрана навмання кулька виявиться синьою дорівнює 1 - 4/7 = 3/7.

P = m/n, підставивши дані з умови, маємо

3/7 = 9/n   ⇒   n = 21 всього кульок в коробці.

21 - 9 = 12 зелених кульок.