Ціну товару спочатку підвищили на 20%, а потім знизили на 40%. Як і наскільки відсотків змінилася

початкова ціна внаслідок цих двох переоцінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Свинченко Никита.

Ответ:

знизилася на 28%

Объяснение:

Нехай початкова ціна х, тоді спочатку вона підвищилася до 1,2х.

Знайдемо 40% від 1,2х

0,4*1,2х=0,48х

Знайдемо ціну після зниження

1,2х-0,48х=0,72х

Отже, початкова ціна знизилася на х - 0,72х = 0,28х, тобто на 28%.