Розв'язати графічно рівняння √x=1,5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Курманалиева Миюка.

Объяснение:

\sqrt{x} =1,5.\ \ \ \ \Rightarrow \ \ \ \ \ \left \{ {{y=\sqrt{x} } \atop {y=1,5}} \right. .

Ответ: A(2,25;1,5).