5. Два кути трикутника відносяться як 3:4, а зовнішній кут, не суміжний з кожним із них, дорівнює

98". Визначте внутрішні кути трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Балабушевич Евгений.

Ответ:

92, 42, 56 градусів.

Объяснение:

180-98=92 градусів суміжний кут

3х+4х+92=180

7х=98

х=14градусів

14*3=42градусів

14*4=56 градусів.

Відповідь: 92, 42, 56 градусів.