Даю 50 балов!!!!!! Перший член арифметичної прогресії (an) дорівнює 24, а різниця становить -3.

Знайдіть двадцять перший член цієї прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.

a₁=24, d=-3

aₙ=a₁+d(n-1)

a₂₁=24+(-3)(21-1)=24-3*20=24-60=-36

Отвечает Руина Дашка.

Ответ:

Объяснение:

Дано: a1 =24  d = -3

Найти : а21 - ?

Согласно формулы  n члена арифметической прогрессии

an =a1 + d(n-1)   найдем а21

a21 = 24 + (-3 *20) = 24 - 60 = -36