Знайдіть подібні члена многочлена та знайдіть його значення:1)-4а+10а2+8а3-12а2+5а якщо а=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Матюшко Денис.

Ответ:

Объяснение:

-4а+10а²+8а³-12а²+5а=а-2а²+8а³

-2-2*(-2)²+8*(-2)³=-2-8-64=-74