Зведіть многочлен -4а3 + 10а2 + 8а3 – 12а2 + 5а до стандартного вигляду та знайдіть його значення,

якщо а = 2. У відповідь записати тільки число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Форостянова Тая.

-4a^3+10a^2+8a^3-12a^2+5a = 4a^3-2a^2+5a = a(4a^2-2a+ 5)

2(4\cdot2^2-2\cdot2+5) = 2(2^4-4+5) = 2(16-4+5) = 2 \cdot 17 = 34

Ответ 34.