Поможіть завдання 2. Розв'яжіть рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Елизавета.

Ответ:

(9x-1)(9x+1)-3x(27x-5)=44

81x²-1-81x²+15x-44=0

15x-45=0

15x=45

x=3

Объяснение:

3