Дано вектори ā(-2; 2; -3) та ƌ(3; 1; 2). Знайдіть ȳ=2ā+3đ.


Ответы на вопрос

Отвечает Yurchak Svyatoslav.

Ответ:

y = 2a + 3d = a =  -  \frac{3}{2} d +  \frac{1}{2}y.y \leqslant r.d \leqslant r