Розкладіть на множники 15а^6 – 3а^4 + 9а^2. (Значок ^ у степені) *

1)3a^2(5a^4+a^2+3)2)3a^2(5a^4-a^2-3)3)3a^2(5a^4-a^2+3)4)3a^2(5a^4+a^2-3)ШТО ПРАВИЛЬНА ПЖ ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПЖ ПЖ ПЖСпростіть вираз та обчисліть йогозначення: 7b(2b + 3) – (b + 6)(b – 5) при b = -0,1. * и на вот ето дайте отвер пж пж пж

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

1) Розкладіть на множники 15а^6 – 3а^4 + 9а^2.

15а⁶ – 3а⁴ + 9а² = 3а²(5а⁴ - а² + 3).  Ответ 3.

2) Спростіть вираз та обчисліть йогозначення: 7b(2b + 3) – (b + 6)(b – 5) при b = -0,1.

7b(2b + 3) – (b + 6)(b – 5) =

= 14b² + 21b - (b² - 5b + 6b - 30) =

= 14b² + 21b - (b² + b - 30) =

=  14b² + 21b - b² - b + 30 =

= 13b² + 20b + 30 =

= 13 * (-0,1)² + 20 * (-0,1) + 30 =

= 13 * 0,01 - 2 + 30 =

= 0,13 - 2 + 30 = 28,13.