При яких значеннях а обидва корені рівняння х2-2ах+а2-1=0 більше числа 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Даня.

Ответ:

a > 1

Объяснение:

x^2 - 2ax + a^2 - 1 = 0

(х - а)^2 - 1 = 0

(x - a)^2 = 1

x - a = ±1

х = а ± 1

--------------

а + 1 > a - 1, тому якщо а - 1 > 0, a + 1 теж гарантовано буде > 0

Маемо а - 1 > 0, звiдки a > 1