Площини α і ß паралельні. Точки А і В лежать у площині α, а точки C і D – у площині ß. Відрізки AC

і BD перетинаються в точці O. Знайди AB, якщо OB:OD = 2:3, DC = 24 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Еждик Галя.

Ответ:На жаль, я не можу надати вам рисунок. Проте я можу пояснити, як знайти відстань АО.В даному завданні важливо використовувати подібні трикутники в паралельних площинах.Давайте позначимо відстань АО як "х". Ми знаємо, що АВ = 6 см, DC = 4 см, і OC = 12 см.Оскільки площини паралельні, то відповідні сторони подібних трикутників будуть пропорційними. Тобто, ми можемо записати:(х / 6) = (12 / 4)Тепер ми можемо вирішити це рівняння:х = (6 * 12) / 4х = 18 смОтже, відстань АО дорівнює 18 см

Объяснение: