Чому дорівнює вираз -y-z, якщо у = 5а² + b i z = -4a2 - b


Ответы на вопрос

Отвечает Шеломенцев Андрей.

Ответ:

-a ^ 2

Объяснение:

Якщо y = 5a^2 + b, то -у = -5а^2 - b

А якщо z = -4a^2 - b, то z = 4a^2 + b

Тодi -y-z = (-y) + (-z) = -5a^2 -b + 4a^2 + b = -a^2