При яких значеннях а рівняння ах=а^2-7а має єдиний від ємний корінь?


Ответы на вопрос

Отвечает Крашенинников Владимир.
Рівняння ax = a^2 - 7a має єдиний корінь, коли a = 0 або коли обидві сторони рівняння дорівнюють одне одному. Іншими словами, коли:

ax = a^2 - 7a

Тобто, якщо a = 0, рівняння матиме єдиний корінь. Або якщо a ≠ 0 і виконується рівність:

x = a - 7

У цьому випадку теж буде єдиний корінь рівняння.