Знайдіть нулі функції f(x)=x²-2x+1/x+1 Варіанти відповідей А(-1) В(√2) Б(1) Г(-3;2) Вирішувати

потрібно не тільки й буквою а й рішення також потрібно показати. СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Аня.

Ответ:

B(1)

Объяснение:

Для знаходження нулів функції f(x) = x² - 2x + 1 / (x + 1), ми повинні встановити значення x, при яких f(x) дорівнює нулю. Розглянемо це:

f(x) = 0

x² - 2x + 1 / (x + 1) = 0

Спростимо рівняння:

x² - 2x + 1 = 0

Тепер ми маємо квадратне рівняння. Для його розв'язання використаємо дискримінант:

D = (-2)² - 4 * 1 * 1 = 4 - 4 = 0

D = 0 означає, що рівняння має один дійсний корінь.

x = (-b ± √D) / (2a) = (-(-2) ± √0) / (2 * 1) = (2 ± 0) / 2 = 1

Отже, рівняння має один корінь x = 1.

Відповідь: Б(1).