В одному магазині було 178 кг апельсинів, а в другому 100 kг. - Перший магазин продавав щодня по 25

кг, а другий — по 18 кг. Через скільки днів у першому магазині бананів залишиться на 50 кг більше, ніж у другому? 45балов с обьяснением прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Купчик Данила.
Нехай х - це кількість днів, протягом яких продається апельсини в обох магазинах.

У першому магазині щодня продається 25 кг, тобто за x днів продасться 25x кг.

У другому магазині щодня продається 18 кг, тобто за x днів продасться 18x кг.

Отже, ми маємо таку рівність:

178 кг (початкова кількість в першому магазині) - 25x кг (продано в першому магазині) = 100 кг (початкова кількість в другому магазині) - 18x кг (продано в другому магазині) + 50 кг (різниця, яку потрібно зберегти)

Після спрощення ми отримуємо:

178 - 25x = 100 - 18x + 50

Після подальших дій ми отримуємо:

178 - 100 - 50 = 25x - 18x

28 = 7x

x = 4

Отже, в першому магазині через 4 дні кількість апельсинів залишиться на 50 кг більше, ніж в другому.