В одному магазині було 185 кг цукерок, а в другому - 237кг. Перший магазин продавав щодня 15кг, а

другий - 18кг. Через скільки днів у другому магазині залишиться цукерок в 1,5 рази більше, ніж у першому?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулжабай Нурислам.

х днів - продаватимуть цукерки

(237 - 18х)кг - цукерок залишиться у ІІ магазині через х днів

(185 - 15х)кг - цукерок залишиться у І магазині через х днів

(237 - 18х) / (185 - 15х) = 1,5

237-18х=277,5-22,5х

4,5х=40,5

х=9(днів)

Відповідь: через 9 днів