У першому магазині 75 кг апельсинів, а в другому – 54. Щодня в першому магазині продають 6 кг

апельсинів, а в другому – 8. Через скільки днів у першому магазині залишиться в 1,5 рази більше апельсинів, ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Житникова Юлия.

Ответ:   Через 1 день.

Пусть Х будет количество дней, сколько продавали апельсины.

Составим уравнение:

Нехай х буде кількість днів, скільки продавали апельсини.

Складемо рівняння:

75 - 6Х = (54 - 8Х) * 1,5  

75 - 6Х = 81 - 12Х

6Х = 6

Х = 1

Перевіряємо: 1 магазин 75 - 6*1 = 69 (апельсинов)

2 магазин 54 - 8*1 = 46 (апельсинов),  що в 1,5 рази менше, ніж в першому магазині.

Відповідно, в першому магазині в 1,5 рази більше Залишилося, ніж у другому, після одного дня продажу.