Бали). В одному магазині було 175 кг бананів, а в другому 104 кг. Перший магазин продавав щодня

по 25 кг, а дру- гий по 18 кг. Через скільки днів у першому магазині бананів залишиться на 50 кг більше, ніж у другому? Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Іваницька Вікторія.

х днів - продаватимуть банани

(104 - 18х)кг - бананів залишиться у другому магазині через х днів

(175- 25х)кг - бананів залишиться у першому магазині через х днів

(175 - 25х)-(104 - 18х) = 50

175-25х-104+18х=50

71-7х=50

-7х=50-71

-7х=-21

х=3

Відповідь: через 3 дня у першому магазині бананів залишиться на 50 кг більше, ніж у другому.

1 0