Не выполняя построения определите пересекаются ли парабола у 1/3х2 и прямая у 9+2х​


Ответы на вопрос

Отвечает Момотов Захар.

Ответ:

Для визначення перетину параболи і прямої потрібно прирівняти їхні рівняння і розв'язати отримане рівняння для знаходження значення х.

Рівняння параболи: y = 1/3x^2

Рівняння прямої: y = 9 + 2x

Прирівнюємо їх:

1/3x^2 = 9 + 2x

Переносимо все в одну сторону:

1/3x^2 - 2x - 9 = 0

Для вирішення цього квадратного рівняння можна використовувати квадратне рівняння або факторизацію. Однак, оскільки це завдання не передбачає розв'язання рівняння, ми не можемо точно визначити, чи перетинаються ці дві функції без додаткової інформації.

Объяснение: