Оцініть периметр прямокутника, якщо відомо що сторонги 2


Ответы на вопрос

Отвечает Нуруллина Алсу.

Ответ:

Якщо відомо, що сторони прямокутника дорівнюють 2, то периметр прямокутника можна знайти за формулою:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

Оскільки в даному випадку довжина і ширина сторін прямокутника однакові і дорівнюють 2, то:

Периметр = 2 * (2 + 2) = 2 * 4 = 8

Отже, периметр прямокутника дорівнює 8.