перетворити вираз на тотожно рівний використовуючи тотожні перетворення. 2х+(3-(4+х)) дайте решение

пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Ярослав.

Ответ:

х-1

Объяснение:

2х+(3-(4+х))=2х+(3-4-х)=2х+3-4-х=х-1