Перетворити вираз на тотожно рівний, використовуючи тотожні перетворення (властивості дій над

числами, правила розкриття дужок та зведення подібних доданків): 2x + (3 + 4x);

Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Настя.

Ответ:

2х+(3+4х)=2х+3+4х=3+6х=6х+3

Объяснение:

Вираз 6х+3 тотожно рівний виразу 2х+(3+4х).

Сподіваюся, все зрозуміло.