Перетворити вираз на тотожно рівний, використовуючи тотожні перетворення (властивості дій над

числами, правила розкриття дужок та зведення подібних доданків): 2x + (3 + 4x)

Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

Ответ:

2x+(3+4x)=2x+3+4x=(2x+4x)+3=6x+3=3\, (2x+1)

Отвечает Белкина Катя.

Ответ:

2x+(3+4x)=2x+3+4x=6x+3=\boxed{3(2x+1).}

Объяснение:

Если перед скобками стоит знак "+" или нету никакого, то все слагаемые не меняют свой знак, в отличии от знака "-".