5.Одна із сторін паралелограма дорівнює 7 см, а друга на 1,5 см коротша. Обчисліть периметр

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахраменко Анастасия.

Ответ:

25см

Объяснение:

у паралелограмі протилежні сторони рівні. Знайдемо другу сторону:

7см-1,5см=5,5см.

Р паралелограмі= 7+7+5,5+5,5=25см

Отвечает Вербина Лидия.

Відповідь:

Р = 25 см

Пояснення:

а = 7 см

в - ? на 1,5см коротша

Р - ?

в = 7 - 1,5 = 5,5 см

Р = 2•(а+в)

Р = 2•(7+5,5) = 2•12,5 = 25 см