Помогите пожалуйста У будинку є 160 квартир трьох видів: однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні.

Однокімнатних квартир у 2 рази менше, ніж двокінатних , і на 24 менше, ніж трикімнатних. Скільки в будинку квартир кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Даниил.

Ответ:х + 2 · х + х + 24 = 160

4 · х + 24 = 160

4 · х = 160 - 24

4 · х = 136

х = 136 : 4

х = 34 (1-к квартир)

Тоді 34 · 2 = 68 (2-к квартир).

34 + 24 = 58 (3-к квартир)

Перевірка:

34 + 68 + 58 = 160 квартир

Объяснение: