1)у саду росте 180 дерев. яблуні становлять 35%,решту груші. скільки груш росте в саду 2)у

будинку 72 двокімнатні квартири що становить 18% усіх квартир .скільки всього квартир у цьому будинку

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Відповідь:

1) Всего - 180 деревьев

Яблони - 180*0,35= 63 дерева

Груши - 180-63=117 деревьев

2) Всего - х

Двухкомнатные - 72 шт

Всего = \frac{72}{1} :\frac{18}{100}=\frac{72}{1} *\frac{50}{9}  =8*50=400 квартир

Пояснення:

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

1) 180 це 100%

х це 35%.

180 помножити на 35 і поділити на 100 дорівнює 63(груші росте в саду)

2) 72 це 18%

х це 100%

72*100/18=400( квартир всього)