Допоможіть вирішити. У саду посадили вишні і груші, вишні становлять 70% усіх дерев. Скільки всього

дерев посадили в саду, якщо вишень на 44більше ніж груш?

Ответы на вопрос

Отвечает Амангелді Алматбек.

70 % = 44+х

30 % = х

70х = 30(44+х)

70х = 1320+30х

40х=1320

х=33 — всего груш в саду

33+44=77 — всего вишней в саду

77+33 = 110 всего деревьев посажено