Срочно,пожалуйста!!!У будинку є 160 квартир трьох видів: однокімнатні, двокімнатні та

трикімнатні. Однокімнатних квартир у 2 рази менше, ніж двокімнатних, і на 24 менше, ніж трикімнатних. Скільки в будинку квартир кожного

Ответы на вопрос

Отвечает Смородинов Егор.

Відповідь:

У будинку дорівнює 34 однокімнатні квартири, 68 двокімнатних квартир та 58 трикімнатних квартир.

Пояснення:

Позначимо як Х - кількість однокімнатних квартир, у такому разі двокімнатних квартир є 2Х, а трикімнатних квартир є ( Х + 24 ). Загальна кількість квартир у будинку дорівнює 160. Маємо рівняння:

Х + 2Х + Х + 24 = 160

4Х = 160 - 24 = 136

Х = 136 / 4 = 34 однокімнатні квартири.

34 × 2 = 68 двокімнатних квартир.

34 + 24 = 58 трикімнатних квартир.

Перевірка:

34 + 68 + 58 = 160

160 = 160

Все вірно.