Знайти значення виразу, якщо a = 0,2, в= - 5а²-в/а -а ​


Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Михаил.

Ответ:

Давайте обчислимо значення виразу, використовуючи задані значення a і b:

a² - (b / a) - a

Підставимо a = 0.2 і b = -5:

(0.2)² - (-5 / 0.2) - 0.2

Тепер обчислімо кожен компонент:

(0.2)² = 0.04

(-5 / 0.2) = -25

-0.2

Тепер обчислимо вираз:

0.04 - (-25) - 0.2 = 0.04 + 25 - 0.2 = 25.84

Отже, значення виразу при a = 0.2 і b = -5 дорівнює 25.84.