Квадратом якого з наведених одночленів є вираз: 64а64с100 (друга 64 і 100 у кубі) -8а8с50

-8а32с50 8а8с50 8а32с50 Одна або декілька відповідей

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Ира.

Відповідь:

8a^32c^50
-8a^32c^50

Пояснення:

√64 = 8

√(a^64) = a^(64/2) = a^32

√(c^100) = c^(100/2) = c^50

P.s. Я проходив тест у Оптімі, ці відповіді 100 % правильні))). Бажаю успіхів!