Спрости вираз 4(0,8x+y)−5(4x−y) і визнач його значення, якщо x=5 і y=3,8. Відповідь: Отримуємо

вираз x+ y, значення якого дорівнює . ШКИДКО ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Водопьянов Стас.
Щоб спростити вираз 4(0,8x+y)−5(4x−y), спочатку розкриємо дужки:
4(0,8x+y)−5(4x−y) = 3,2x + 4y - 20x + 5y
Потім згрупуємо подібні члени:
3,2x - 20x + 4y + 5y = -16,8x + 9y
Тепер підставимо значення x=5 і y=3,8:
-16,8(5) + 9(3,8) = -84 + 34,2 = -49,8
Отже, значення виразу -16,8x + 9y при x=5 і y=3,8 дорівнює -49,8.
Отвечает Кулумшина Альбина.

Відповідь:

49,8

Пояснення:

x = 5, y = 3,8

4(0,8x + y) - 5(4x - y) = 3,2x + 4y - 20x + 5y = 9y - 16,8x = 9 * 3,8 - 16,8 * 5 = 34,2 - 84 = 49,8

(розкриваємо дужки, скорочуємо, підставляємо значення)