Спрости вираз 2(0,6x+y)−7(2x−y) і визнач його значення, якщо x=5 і y=3,6. Відповідь: Отримуємо

вираз x+ y, значення якого дорівнює .

Ответы на вопрос

Отвечает Филимоненков Владислав.

Ответ:

-31,6

Объяснение:

2(0,6х + у) - 7(2х - у) = 1,2х + 2у - 14х + 7у =

-12,8х + 9у

х = 5; у = 3,6

-12,8х + 9у = -12,8 * 5 + 9 * 3,6 = -64 + 32,4 = -31,6