Дано функцію f(x)=x^2+4.яка з наведених рівностей неправильна? Потрібен розв'язок.розписати


Ответы на вопрос

Отвечает Шаламай Сергій.

Ответ:

Функція f(x) = x^2 + 4 є квадратичною функцією. Давайте розглянемо кожну з наведених рівностей:

f(2) = 2^2 + 4 = 4 + 4 = 8 - Ця рівність правильна, тому що ми підставили значення x = 2 в функцію і обчислили f(2).

f(-2) = (-2)^2 + 4 = 4 + 4 = 8 - Ця рівність також правильна, оскільки ми підставили значення x = -2 в функцію і обчислили f(-2).

f(0) = 0^2 + 4 = 0 + 4 = 4 - Ця рівність теж правильна, оскільки ми підставили значення x = 0 в функцію і обчислили f(0).

Отже, всі наведені рівності є правильними, і немає неправильної серед них.

Объяснение: