Значення змінних і n такі, що 3n = -2. Знайдіть при тих самих значення  змінних значення виразу:

1) -1,2 n ; 2) 3   .​

Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Семён.

Ответ:

Объяснение:

Для знаходження значення виразу при заданих значеннях n, ви можете використовувати рівняння, що видає значення n.

Дано: 3n = -2

Розділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення n:

n = (-2) / 3

Знайдемо значення виразу -1,2n:

-1.2n = -1.2 * (-2/3) = 2/5

Отже, при n = -2/3, -1,2n = 2/5.

Знайдемо значення виразу 3:

Це значення не залежить від n, тому при будь-яких значеннях n, 3 залишається 3.