6. Човен плив 1,5 год за течією річки та 2,7 год проти течії. За течією та проти течії човен

пройшов 224 км. Знайти швидкість човна в стоячій воді, якщо швидкість течії річки дорівнює 3 км/ год? срочнооооооо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юзыхович Егор.

Ответ:

54 4/21 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість човна в стоячій воді х км/год, тоді швидкість за течією х+3 км/год, проти течії х-3 км/год.

1,5(х+3) + 2,7(х-3) = 224

1,5х + 4,5 + 2,7х - 8,1 = 224

4,2х=227,6;  х=1138/21=54 4/21

Швидкість човна в стоячій воді 54 4/21 км/год.