Виконайте дію: (/ - це риска дробу, перед нею чисельник, після неї знаменник; ^ - степінь) 1)

x^2/x-5 - 25/x-5 2) 36/y+6 - y^2/y+6 3) x-3/x^2-9 + 6/x^2-9 4) 7a-1/a^2-b^2 - 7b-1/a^2-b^2 5) 2x+y/(x-y)^2 + x-4y/(x-y)^2 6) 9m+5n/(m+n)^2 - m-3n/(m+n)^2 ДОПОМОЖІТЬ ТРЕБА ЗАРАЗ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

1)х+5

2)6-у

3)1/х-3

4)7/а+b

5)3x-3y/x²y²

6)8/x+y

Объяснение:

1)х²/х-5-25/х-5=х²-25/х-5=(х-5)×(х+5)/х-5=х+5

2)36/у+6-у²/у+6=36-у²/у+6=(6-у)×(6+у)/у+6=6-у

3)