с -36.13. x → -2 ұмтылғанда шегі: 1) 2; 2) 4; 3) -2; 4) /2 болатын f(x) белшек-рационал функциясын

жазыңдар. санына тең​

Ответы на вопрос

Отвечает Король Лена.

Ответ:

Шегі 2: 2^2 = 4

Шегі 4: (-2)^2 / 2 = 4 / 2 = 2

Олардың функциясы f(x) = x^2 / 2 болады. санына тең.