Знайдіть коріння рівняння8(7х-3)=-48(3х+2)


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Ростик.

Ответ:

Для знаходження коренів рівняння 8(7x - 3) = -48(3x + 2), спершу спростимо його, розкривши дужки та скоротивши подібні члени:

8 * 7x - 8 * 3 = -48 * 3x - 48 * 2

56x - 24 = -144x - 96

Тепер додамо 144x до обох сторін рівняння та додамо 24 до обох сторін:

56x + 144x - 24 + 24 = 0

200x = 0

Тепер розділимо обидві сторони на 200, щоб знайти значення x:

200x / 200 = 0 / 200

x = 0

Отже, корінь рівняння 8(7x - 3) = -48(3x + 2) дорівнює x = 0.

Объяснение: