Два робітники працюючи разом виконали роботу за 6 днів. Скільки днів потрібно кожному робітникові

на виконання цієї роботи, якщо вони працюватимуть окремо,коли відомо, що одному з них для цього потрібно на 5 днів, більше, ніж іншому. Допоміжіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Гусаков Денис.

Ответ:

Объяснение:

пусть первому требуется Х дней времени

тогда второму Х +5 дней времени

Вместе им нужно 6 дней

то есть Х + Х +5 = 6

2 х = 1

х = 1/2 = 0,5 дней нужно первому рабочему

и 5,5 дней второму.