1) Два робітники, працюючи разом, виконують завдання за 1 год. 12 хв. Одному робітнику на виконання

цього завдання потрібно на 1 год. більше ніж другому. За скільки годин може виконати завдання кожен робітник працюючи самостійно. 2)Нехай перший робітник, працюючи самостійно, може виконати всю роботу за х год. , а другий – за у год. Складіть систему рівнянь для визначення х та у . Знайдіть х та у.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
1 година 12 хвилин= 72 хвилини
1 година= 60 хвилин

x+y=72 2x = 132
x-y=60 x = 66

x=66 x=66
66+y=72 y=6

Відповідь: перший робітник може виконати завдання за 1 годину 6 хвилин, а другий - за 6 хвилин.