одному робітнику для виконання робітничого завдання потрібно на 4 год менше ніж другому Перший

робітник пропрацював 2 год а потім його змінив другий Після того як другий попрацював 3 год виявилося що виконано половина завдання за скільки годин може виконати це завдання кожний робітник працюючи самостійно?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Лера.

Ответ:

Поиск...

Избавься от ограничений

ПОПРОБУЙ ЗНАНИЯ ПЛЮС СЕГОДНЯ

Teossan

Teossan

25.04.2017

Математика

10 - 11 классы

ответ дан • проверенный экспертом

Одному робітникові для виконання виробничого завдання потрібно на 4 год менше, ніж другому. Перший робітник пропрацював 4 год, а потім його 4 змінив другий. Після того, як другий робітник пропрацював 4 год, виявилося, що виконано 5/6 завдання. За скільки годин може виконати це завдання кожен робітник, працюючи самостійно?

2

ПОСМОТРЕТЬ ОТВЕТЫ

Войди чтобы добавить комментарий

Реклама

Ответ, проверенный экспертом

4,4/5

26

valenivan

главный мозг

11.8 тыс. ответов

40.1 млн пользователей, получивших помощь

Продуктивність Час Робота

1 роб. 1/х х

1

2 роб. 1/(х+4) х+4

Складаємо рівняння

4/х+4/(х+4)=5/6

(4х+16+4х)/(х²+4х)=5/6

(8х+16)/(х²+4х)=5/6

48х+96=5х²+20х

5х²-28х-96=0

D=b²-4ac=28²+4·5·96=2704

х1=(28+52) /10=8 год - за цей час виконає роботу перший робітник.

(х2=(28-52) /10=-2,4 не враховуваємо , так як від°ємне)

х+4=12 год. - за цей час виконає роботу другий робітник