Два робітники, працюючи разом, можуть виконати виробниче завдання за 20 днів. За скільки днів може

виконати це завдання кожен із них, працюючи самостійно, якщо одному для цього потрібно на 9 днів більше, ніж другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирский Иван.

x-скорость первого

у-скорость второго

всю работу возьмем за 1

 

1/(x+y) = 20

1/x+9=1/y

 

x=1/20-y=(1-20y)/20

20/(1-20y)+9=1/y

упростив получим

180y^2-49y+1=0

y1=1/4  x=-1/5 такое решение нас не устраивает

y2=1/45  х=1/36

 

значит время работы 45 и з6 часов